Úspěchy školy

6. místo v celostátní soutěži florbalového ČEPSCUPU

Ve čtvrtek 31. března se naše škola zúčastnila republikového finále florbalového ČEPSCUPU 2021/2022. Na naše kluky čekalo dalších 15 nejlepších týmů z celé republiky, kterým se podařilo spolu s námi do finálového turnaje kvalifikovat. Týmy byly rozlosovány do čtyř skupin, ze kterých dva nejlepší postupovaly do play off. Naši kluci splnili hlavní cíl, kterým byl postup mezi osm nejlepších týmů turnaje. Ve čtvrtfinále jsme statečně bojovali proti favoritovi na vítězství celého turnaje a po první půli jsme dokonce vedli. Soupeř však dokázal utkání otočit a postoupit mezi čtyři nejlepší. Na nás tak čekaly boje “jen” o 5. - 8. místo. Kluci se dokázali namotivovat a v následujícím utkání přesvědčivě zvítězit. Ihned po krátké pauze na nás čekalo další již šesté utkání v turnaji, které rozhodlo o tom, že jsme obsadili celkové 6. místo v republice.
Všichni naši hráči ze sebe v každém utkání vydali maximum a užili si zápasy před ohromnou diváckou kulisou, která díky bubeníkům, trumpetistům a roztleskávačkám z řad maminek byla velmi bouřlivá.
Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci a za skvělou práci, kterou v každém kole odvedli a díky které se dostali až na republikové finále.
Velký dík patří také našim fanouškům a fanynkám z řad spolužáků, kteří po celou dobu turnaje náš výběr neúnavně povzbuzovali.
Video naleznete zde.

Hráči: Panuška, Šimek, Holý - 5.B; Houška - 5.A; Dušánek - 4.A; Čanda - 4.C; Tafii - 4.B; Schneider - 3.A; Beran - 3.C

P. Hlinka a V. Petrásková