Informace školní družiny

Školní družina nabízí všem svým žákům připojit se do kurzu na GC. Odkaz pro připojení naleznete zde.

Režim vyzvedávání dětí je uveden ve Vnitřním řádu školní družiny, platným od 1. 9. 2020. Samostatný odchod žáka ze školní družiny bude umožněn kdykoli na základě písemné žádosti nebo času uvedeném v přihlášce.

Vychovatelky školní družiny

Zemanová Martina (vedoucí vychovatelka školní družiny) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.606 865 831

Dokumenty ŠD

Školní vzdělávací program pro školní družinu

Přihláška do školní družiny pro školní rok 2020 - 21

Vnitřní řád školní družiny

INFORMACE K PLATBĚ ZA ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ pro školní rok 2020/2021

Bankovní účet: 30007–300329684, kód banky: 0600

Variabilní symbol v měsíci září: 9122020

Zákonní zástupci žáků 1. tříd a nově příchozích žáků do školní družiny hradí za období září – prosinec 2020 částku 600,- Kč převodem na bankovní účet školy.

Zákonní zástupci žáků, kteří ŠD v loňském školním roce 2019/2020 navštěvovali a dále navštěvují, uhradí částku 150,-Kč; k této částce jim bude převeden poplatek za období duben – červen 2020, kdy se kvůli Mimořádnému opatření o uzavření škol děti nemohly účastnit zájmového vzdělávání.

Zákonným zástupcům, jejichž děti školní družinu navštěvovali a v letošním školním roce již nenavštěvují, bude poplatek za období duben – červen 2020 vrácen na jimi uvedený účet.

Rozdělení žáků  pro školní rok  2020/2021

1. oddělení – SEDMIKRÁSKY