Informace školní družiny

Školní družina nabízí všem svým žákům připojit se do kurzu na GC. Odkaz pro připojení naleznete zde.

Režim vyzvedávání dětí je uveden ve Vnitřním řádu školní družiny, platným od 1. 9. 2020. Samostatný odchod žáka ze školní družiny bude umožněn kdykoli na základě písemné žádosti nebo času uvedeném v přihlášce.

Vychovatelky školní družiny

Zemanová Martina (vedoucí vychovatelka školní družiny) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dokumenty ŠD

Školní vzdělávací program pro školní družinu

Přihláška do školní družiny pro školní rok 2020 - 21

Vnitřní řád školní družiny

INFORMACE K PLATBĚ ZA ZÁJMOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ pro školní rok 2020/2021

Z důvodu současné epidemiologické situace bude posunut termín splatnosti úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině. O termínu platby budeme včas informovat.

Rozdělení žáků  pro školní rok  2020/2021

1. oddělení – SEDMIKRÁSKY