Vychovatelky školní družiny

Zemanová Martina (vedoucí vychovatelka školní družiny) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.606 865 831

Přihlášky  pro školní rok 2020/2021 budeme přijímat již od 8. června 2020
Přihláška je:

a) ke stažení  (zde ke stažení v doc)

b) osobně k vyzvednutí v tištěné podobě ve vchodu B, kde budou umístěny v průhledném obalu

Vyplněnou přihlášku:

b) v obálce označené ŠD vhoďte do poštovní schránky umístěné ve vchodu B

Zákonní zástupci žáků budoucích 1. tříd mohou odevzdat či vyplnit přihlášku na informativní schůzce konané 18. 6. 2020.

Součástí přihlášky je písemné sdělení o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka z družiny, které mohou zákonní zástupci doplnit až v měsíci září.

Zápis do školní družiny proběhne 1. září 2020. K zápisu se již nemusí dostavit zákonní zástupci žáků zapsaných v červnu
či o letních prázdninách.

Dokumenty ŠD

Školní vzdělávací program pro školní družinu

Přihláška do školní družiny pro školní rok 2020 - 21

Vnitřní řád školní družiny

Informace o stanovení výše úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině naleznete zde (ke stažení v PDF).
Zájmové vzdělávání nabízíme všem žákům 1. stupně ZŠ. Úhradu úplaty za zájmové vzdělávání v ŠD  na období leden  – červen 2020 proveďte prosím bankovním převodem, Splatnost do 31. ledna 2020.

číslo bankovního účtu: 30007 – 300329684, kód banky: 0600

variabilní symbol pro platbu v lednu je 162020,  částka 900,-

do poznámky je nutné uvést jméno žáka, třídu, oddělení ŠD

Provedenou platbu nahlaste p. vychovatelce. Děkujeme.

Rozdělení žáků  pro školní rok  2019/2020

1. oddělení – PERLIČKY