Aktuality

Vybíjená chlapci kategorie I. - Příbram

Dne 24. 1. 2023 jsme se vydali s našimi chlapci nejmladší kategorie (1.-3. třída) na okresní kolo ve vybíjené do Příbrami. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 družstev a losovalo se do dvou skupin. 

Naše družstvo se utkalo se čtyřmi soupeři: ZŠ Rožmitál, ZŠ Březové Hory, ZŠ Školní a 2. ZŠ Dobříš. Takto slosovaná skupina byla velice vyrovnaná a všechna utkání byla velmi napínavá. Celkově se však celý turnaj nesl v přátelském duchu a fair play. Naši chlapci se s každým odehraným zápasem zlepšovali a tvořili dobře sehraný tým.  Nakonec naše družstvo vybojovalo dvě výhry a dvě prohry, což v naší skupině znamenalo krásné 3. místo. 

Naši školu reprezentovali: Vojtěch Volf, Tobiáš Bábik, Antonín Černý, Stanislav Staněk a Šimon Troch ze 3.A, dále Dominik Pancíř, Vít Novák, Adam Dvořák a Tomáš Kasprišin ze 3.B a David Kofroň, Šimon Fišer a Vít Květoň ze 3.C.

N. Kadlecová

vy1