Aktuality

Vybíjená dívky kategorie I. - Příbram

Dne 25. 1. 2024 jsme se vydali s našimi dívkami nejmladší kategorie (1.-3. třída) na okresní kolo ve vybíjené do Příbrami. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 družstev a losovalo se do dvou skupin.  Naše družstvo se ve skupině utkalo se třemi soupeři: ZŠ Březové Hory, ZŠ Školní a 2. ZŠ Dobříš. V této skupině naše družstvo dokázalo nejdříve těsně porazit 2.ZŠ Dobříš a poté také zvítězit nad ZŠ Školní. ZŠ Březové Hory už byla pro naše dívky překážkou, a i když se v závěru naše dívky dotahovaly na vyrovnaný výsledek, nakonec naše družstvo tento zápas prohrálo. Ze skupiny jsme postoupili z druhého místa a dostali jsme tak možnost bojovat o nejlepší umístění v turnaji. Bohužel, při zápase se ZŠ Pod Svatou Horou se u našich dívek projevila únava a i přes veškerou snahu jsme tento zápas nedokázali vyhrát. V posledním zápase, který jsme sehráli, jsme bojovali o třetí umístění proti ZŠ Bratří Čapků. Tento zápas byl zpočátku velmi vyrovnaný, ovšem pár chyb, které naše družstvo udělalo, a únava po celém dni přispěla k tomu, že jsme si nakonec z turnaje přivezli krásné čtvrté místo. Celkově se však celý turnaj nesl v přátelském duchu a fair play. Naše dívky se s každým odehraným zápasem zlepšovaly, bojovaly a tvořily dobře sehraný tým. 

Naši školu reprezentovaly: Ela Roupcová, Liliana Rácová, Johana Vaněk, Amálie Pšenicová, Nela Fouknerová a Scarlett Slezáková ze 3.A, dále Natali Černá, Magdaléna Chaloupecká, Valchářová Elena a Faladová Kateřina ze 3.B a Lorencová Anna a Němečková Kristýna ze 3.C. 

K. Vachová

IMG 6279 IMG 6285

IMG 6287