Aktuality

Krajské kolo florbalového turnaje Čeps cup

Ve středu 17. 1. 2024 se družstvo naší školy ve složení: Jakub Beran, Matěj Černý, Jan Švehla,
Jakub Schneider, Jakub Elkčner, Matyas Sosík, Tomáš Houska, Vítek Novák, Jakub Dušek,
Boris Záruba, Valentyno Roupec a Vojta Petroušek zúčastnilo krajského kola florbalového
turnaje Čeps cup.

Turnaj byl rozdělen do tří skupin. Našimi soupeři ve skupině „A“ byly ZŠ Kostelec nad Černými lesy, ZŠ Těptín s.r.o., ZŠ Dymokury a ZŠ Zeleneč. Po celý turnaj předváděl tým skvělou hru. První zápas se ZŠ Dymokury vyhrál vysoko 14:0. Ve druhém zápase se utkal se ZŠ Těptín s.r.o. I v tomto zápase naši kluci dokázali vyhrát a porazili soupeře 4:1. Ve třetím zápase jsme narazili na velmi silný tým ze ZŠ Zeleneč. Tento zápas se pro nás nevyvíjel dobře a soupeř zvítězil 2:7. V posledním zápase se družstvo utkalo se ZŠ Kostelec nad Černými lesy. Po velmi dobré hře kluci soupeře porazili 4:1. Po třech výhrách a jedné prohře nakonec tým obsadil druhé nepostupové místo ve skupině.
Přesto všem hráčům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy a gratulujeme k umístnění.
Pavel Hadraba