Aktuality

Valentýnský den

Vzhledem ke spoustě kladných ohlasů se dne 14. 2. 2024 konal po druhé v řadě valentýnský den. Žáci naší školy mohli po celý týden do sborovny 2. stupně nosit valentýnky, přáníčka a další drobné dárky a obdarovat tak ty, které mají rádi. Senátoři je pak 14. 2. v průběhu dopoledne roznášeli do tříd. Žáci přišli sladěni do barev spojených s láskou – červená, růžová, bílá. Senátoři a různí pomocníci se také den předem pustili do příprav a zdobení školy.
Děvčata z 8. A shrnují akci takto: ,, Myslíme si, že za všechny, kteří se zúčastnili, můžeme říct, že se nám tato akce moc líbila. Bylo posláno opravdu velké množství valentýnek, většina žáků byla tematicky oblečena, celá naše škola byla vydekorována krásnými, většinou ručně vyrobenými,
ozdobami.“
Máme radost, že i tento rok měla akce úspěch a těšíme se na další akci. Děkujeme všem, kteří se jakkoli zapojili.
Lucie Černohorská