Hokejový turnaj

Ve středu 21. února se na místním zimním stadionu uskutečnil druhý ročník hokejového turnaje. Bojovalo se celkem ve třech kategoriích: 8. a 9. ročník, 6. a 7. ročník a 1. stupeň. Turnaje se spolu s námi účastnily týmy:  2. ZŠ Dobříš, ZŠ Trnka a Gymnázium Karla Čapka.

Všichni naši žáci za ohromné divácké podpory podali skvělé výkony, díky kterým vybojovali dvě první místa - v kategorii 8.-9. ročníku a v kategorii 1. stupně. Protože jsme v nejmladší kategorii dokázali postavit dvě družstva, naši nejmenší obsadili i 2. místo. V kategorii 6.-7. tříd jsme měli rovněž dvě družstva. Družstvo A  po velmi těsných a napínavých bitvách obsadilo 2. místo a družstvo B 4. místo.

Naši školu reprezentovali:

8.-9.třída: Petr Knejzlík, Štěpán Kvapil, Lukáš Pavrovský - 9.C, Lukáš Novák - 9.A, Filip Šantora, Tomáš Hrubý - 8.B

6.-7.třída: Antonín Panuška, Dominik Romba, Mikuláš Balšán - 7.B, Vojtěch Melša, Adam Čanda, Matyáš Durdil, Michal Ciboch, Mikuláš Svoboda - 6.C, Marek Houška, Jan Svoboda - 7,A, Tobias Kadlec - 6.A

1.stupeň: Matouš Pecka, Samuel Benka - 5.A, Vojtěch Petroušek, Karolína Hašplová, Stella Kocmanová, Jan Švehla - 4.B, Vít Novák - 3.B, Vít Květoň, Dominik Máša, František Melša - 3.C, David Jánský - 2.A, Matyáš Dragoun 1.C, Daniel Kocman - 1.B

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k výborným výsledkům.

Petr Hlinka