Aktuality

Vybíjená chlapci kategorie II. - Příbram

Dne 19. 3. 2024 jsme se vydali s našimi chlapci ze 4. a 5. tříd na okresní kolo ve vybíjené do Příbrami. Turnaje se zúčastnilo rekordních 15 družstev a losovalo se do tří skupin. Naše družstvo se nejprve utkalo se čtyřmi soupeři: 5. ZŠ Příbram, ZŠ Březové Hory, ZŠ Bohutín a ZŠ Jiráskovy Sady. Takto slosovaná skupina byla velice vyrovnaná a všechna utkání byla velmi napínavá. Po třech výhrách a jedné prohře jsme postoupili do semifinále, ve kterém jsme hráli ještě další dvě utkání proti ZŠ Pod Svatou Horou a ZŠ Rožmitál. V nich už se nám  zvítězit nepodařilo a celkově jsme se umístili na  krásném 6. místě.
Naši školu reprezentovali: Jakub Schneider a Boris Záruba z 5.A, Vojtěch Štarman, Jan Hortenský, Jan Hejna, Aleš Stříbrný a Daniel Švácha z 5.B, Valentino Roupec  a Matěj Černý z  5.C a Jakub Dušek  ze 4.C.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Nicola Kadlecová

IMG 20240319 130253