Aktuality

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – ODZNAK VŠESTRANNOSTI

V úterý 12. března 2024 se konal ve sportovní hale v Sedlčanech Sazka olympijský víceboj, tzv. Odznak všestrannosti. Celkem soutěžilo 180 účastníků z deseti škol celého okresu. Závodilo se ve čtyřech disciplínách (trojskok snožmo, hod medicinbalem vzad, skok přes švihadlo po dobu dvou minut – 4 styly a sedy - lehy po dobu dvou minut).
Za naši školu soutěžilo družstvo ve složení: Anna Bauerová 8.A, Sofie Laštovková 7.B, Zuzana Kočí 9.A, Johana Kujanová 9.A, Vojtěch Melša 6.C, Filip Šantora 8.B, Václav Schneider 8.A a Lukáš Dekastelo 9.B. Dále se všestrannosti zúčastnilo 16 jednotlivců: Adam Čanda 6.C, Vojtěch Ulrych 6.A, Filip Jedlička, Václav Holý ze 7.B. a děvčata: Johana Holá a Nikola Šantorová ze 6.A, Evelína Kujanová, Adéla Rysová a Lucie Cibochová ze 7.B, Adéla Bedřichová, Dominika Cieślik a Veronika Kočí ze 4.B, Eliška Páleniková 5.C, Nela Svobodová 5.B, Ema Senftová 8.A, Andrea Casková 7.A.
Všichni závodníci si ve svých kategoriích vedli velmi dobře. Naše družstvo skončilo na krásném 3. místě. Další 3. místo ve své kategorii vybojovala Johana Holá 6.A.  Na postupovém 2.místě se umístil Vojtěch Melša a v kategorii nejstarších chlapců skvěle zabojovali Václav Schneider (2. místo) a  Filip Šantora (1. místo), kteří si zajistili postup do krajského kola. Velice nás překvapili i ti nejmladší, kde 1. místo vybojovala Veronika Kočí ze 4.B a zajistila si také postup do krajského finále, které se uskuteční v květnu na atletickém stadionu ve Slaném.
Všem našim závodníkům gratulujeme a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.
Z. Kočí, N. Kadlecová

IMG 20240312 085830

IMG 20240312 122230

IMG 20240312 121854