Aktuality

Sazka Olympijský víceboj - krajské kolo

Dne 2. 5. 2023 se naše škola zúčastnila krajského kola Odznaku všestrannosti ve Slaném. Z okresního kola v Sedlčanech se na tento závod kvalifikovali čtyři žáci: Václav Schneider (7.A), Filip Šantora (7.B), Adriana Hamerníková (5.C) a Daniela Michálková (5.C).  Závodníci ve Slaném startovali v šesti disciplínách: sprint na 60 m, skok daleký, shyby na lavičce, sedy-lehy, hod míčkem a vytrvalostní disciplína (běh na 1000 m nebo dribling po dobu 2 min).  Všichni naši závodící žáci startovali v kategorii jednotlivců a snažili se podat co nejlepší výkon. Jejich úsilí se opravdu vyplatilo. Filip Šantora se umístil na hezkém 15. místě ze 46 závodníků. V té samé kategorii se Václav Schneider se svým skvělým výkonem probojoval na úžasné 3. místo. Naše prvostupňová děvčata přímo zářila. Ve své kategorii obsadily obě medailové pozice. Adriana Hamerníková se umístila na krásném 2. místě a Daniela Michálková na nejvyšším stupínku, 1. místě! Toto umístění Daniele zaručuje okamžitý postup do celorepublikové soutěže. Adriana Hamerníková si na kvalifikaci musí počkat, až proběhnou všechna krajská kola.
Držíme palce!

Všem našim startujícím žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. 
Zuzana Kočí, Nicola Kadlecová