Aktuality

Okresní kolo ve vybíjené 4. a 5. ročníku

Chlapci
Ve středu 12. dubna se naše škola účastnila velkého sportovního klání pro žáky 4. a 5. ročníku základních škol v okrese - turnaje ve vybíjené. Naši žáci se setkali s týmy ze ZŠ Březové Hory, ZŠ Školní, ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Nečín, ZŠ Nový Knín, ZŠ Rožmitál, ZŠ Březnice, ZŠ Bohutín, ZŠ pod Svatou Horou a 2. ZŠ Dobříš. Po mnoha úžasných výkonech jsme se nakonec probojovali až mezi čtyři nejlepší týmy. Po velké bitvě jsme však neuspěli v boji o finále a obsadili jsme skvělé 4. místo v okrese. Celý turnaj byl nabitý napětím a skvělou atmosférou. Bylo krásné vidět, jak se naši žáci snaží ze sebe vydat maximum a bojovat o vítězství. Jejich úsilí bylo náležitě oceněno dobrým výsledkem a účastí mezi nejlepšími týmy.
Blahopřání patří celému týmu, který naši školu reprezentoval: Sosíkovi, Peckovi, Taffii, Cinklovi, Hortenskému T., Hortenskému J., Hejnovi, Štarmanovi, Bouškovi, Cibochovi, Sudíkovi a Luptákovi. Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další skvělé výkony!
Petr Hlinka

Dívky

Dne 13. dubna se děvčata ze 4. a 5. ročníku zúčastnila okresního kola ve vybíjené, který se konal v Příbrami. Naši školu reprezentovaly Nikol Matysová, Nela Svobodová a Věra Dragounová ze 4.B, Vanesa Stambergová, Eliška Páleníková a Nikola Uldrychová ze 4.C, Nela Nepožitková ze 4.A, Nela Uldrychová, Johana Holá, Anna Jarůšková, Anna Svobodová a Nikola Šantorová z 5.A, Daniela Michálková a Kateřina Lorencová z 5.C.
Na turnaji se proti sobě utkalo sedm škol a konkurence byla velmi silná. Jednotlivé hry byly náročné, ale děvčata si je užila a nakonec vybojovala 6. místo. 
Nicola Kadlecová
IMG 20230413 124706