Aktuality

Přespolní běh

Ve čtvrtek 5. října se konaly běžecké závody zvané PŘESPOLNÍ BĚH na Novém rybníku v Příbrami. 
Závodu se zúčastnilo 31 žáků naší školy od třetích do devátých tříd. Nejlepšího umístění dosáhl Adam Maleček ze 4.D, který doběhl na krásném 4. místě ve své kategorii a Stela Neradová z 5. B, která se ve své kategorii umístila na 5. místě. Celkově se naše škola nejlépe umístila v kategorii II., kde jsme obsadili 3. místo. Závodu se zúčastnilo celkem 15 škol. 

Školu reprezentovali:
Kategorie I. a II.: Albert Kompánek 3.A, Tobiáš Bábik  3.A, Ondřej Šíd  3.C, Lorencová 3.C, Scarlett Slezáková 3.A, Nela Fouknerová  3.A, Adam Maleček  4.D, Stela Neradová 5.B, Radka Houšková 5.B, Eliška Páleníková 5.C, Vojtěch Štarman 5.B, Matěj Černý 5.B 
Kategorie III. a IV.: Holá Johana 6.A, Rysová Adéla 7.B, Hrazdírová Simona 7.B, Cibochová Lucie 7.B, Hemerlová Stela 7.B, Melša Vojtěch 6.C, Čanda Adam 6C, Bouška Jiří 6.B, Kadlec Tobias 6.B, Holý Václav 7.B, Kšanová Nela 9.A, Kočí Zuzana 9.A, Wojnarová Veronika 8.C, Tafii Ivanna 8.B, Senftová Ema 8.A, Kvapil Štěpán 9.C, Knejzlík Petr 9.C, Lukáš Novák 9.A, Nepožitek Alexandr 9.B

Všem běžcům děkujeme za účast,blahopřejeme k pěkným výkonům a těšíme se na příští rok.

Nicola Kadlecová

pb1

pb2

pb3