Aktuality

Okresní kolo ve florbale mladších žáků

Ve čtvrtek 2. 11. 2023 se na ZŠ v Příbrami uskutečnil turnaj smíšených družstev mladších žáků 4.-5. tříd ve florbale. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení: Jakub Schneider, Tadeáš Beran, Matěj Černý, Jan Švehla, Jakub Elkčner, Roman Štajmar, Dominika Cieślik a Sára Isabella Husárová.
Turnaj byl rozdělen do tří skupin. V naší skupině jsme narazili na ZŠ Nečín, ZŠ Hvožďany a ZŠ Školní. V prvním zápase jsme se utkali se ZŠ Nečín, kterou jsme porazili 4:2. Souboj se ZŠ Školní byl velmi napínavý a nakonec jsme soupeře porazili 4:1. V posledním zápase skupiny nás čekala ZŠ Hvožďany. Družstvo nepustilo soupeře k žádné akci a vyhrálo 6:0. Po třech výhrách družstvo obsadilo první místo ve
skupině a postoupilo do finálových bojů. Ve finále nás čekaly dva zápasy. Bohužel se družstvu už hra nedařila a po dvou prohrách nakonec obsadilo celkové třetí místo v okrese.
Všem hráčům děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy a gratulujeme k celkovému umístění.
Pavel Hadraba

16989873961871698987286957