Aktuality

KLUB MLADÉHO DIVÁKA - 1. představení pro školní rok 2023/24

První představení se uskutečnilo ve středu 1. 11., kdy jsme se v rekordním počtu osmnácti žáků sešli u autobusové zastávky a vyrazili jsme směr Příbram. I v takto hojném počtu žáků zde panovala velmi přátelská atmosféra, jistě jsme se všichni těšili na naše letos první
představení.
Když jsme se usadili na sedadla první a druhé řady příbramského divadla, na velké scéně nás svými výkony překvapili herci a herečky:
Jan Konečný (Gobbel), Martin Dusbaba (Blunt), Helena Karochová (Gronya), Kateřina Fixová (Garson), Jaroslav Someš (Balthasar), Martin Holzknecht (Reverend Shandy), Eliška Nejedlá (Carol a Carol).
O čem vlastně bylo komediální představení? Svižná situační komedie, ve které jedna dobře míněná lež dvou laskavých policistů
Gobbela a Blunta spustí obrovskou lavinu nedorozumění, neobyčejně komických a neotřelých situací, aby se nakonec ukázalo, že všechno bylo, je a bude jinak. Famózně břitký a inteligentní britský humor od začátku až do konce. Připojuji odkaz na video (zde), ve kterém je trochu té historie o hře, upoutávek, ale naleznete v něm i zajímavé rozhovory s herci.
T. Lakomá 9.A

IMG 20231101 WA0002