Aktuality

Basketbalový turnaj v Příbrami - dívky 8. a 9. ročník

V pondělí  proběhlo v Příbrami basketbalové klání děvčat 8. a 9. ročníku. Turnaj byl rozdělený do dvou pětičlenných skupin. Naše škola se střetla se ZŠ Školní, ZŠ Milín, ZŠ Bratří Čapků a ZŠ Jiráskovy sady. Po vyrovnaných utkáních jsme se umístili na 3. místě ve skupině, přestože nám k postupu mezi nejlepší čtyři týmy chybělo jen málo. Každé utkání bylo zápasem o každý bod a naše děvčata nešetřila úsilím ani energií, aby dosáhla co nejlepšího výsledku. Gratulujeme děvčatům k předvedeným výkonům a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Naší školu reprezentovaly: Johana Kujanová, Nela Kšanová - 9.A, Barbora Ivaňkova, Nikola Szabová - 9.B, Nikola Šustrová, Ema Semftová - 8.A, Tea Černá, Veronika Wojnarová, Kateřina Svobodová, Veronika Jánská - 8.C

Petr Hlinka