Aktuality

Vystoupení pro paní učitelku Jarušku, pro rodiče a všechny příznivce tanečního kroužku Kalamajka

V sobotu 21. 5. 2022 se zúčastnily dívky z tanečního kroužku Kalamajka se svým vystoupením Dobříšských májových slavností. Během jejich tance však u organizátorů došlo k technickým problémům, které, bohužel k lítosti všech, znemožnily tanečnicím vystoupení dokončit.
Příležitost, znovu si zatancovat nacvičenou sestavu, se děvčatům naskytla v pátek 3. 6., kdy jsme na naší škole slavili Den dětí. Na oslavu se přišla podívat i paní učitelka Jaruška Nováková, která kroužek Kalamajka vede již dvacet let, a která se ze zdravotních důvodů nemohla Dobříšských májových slavností zúčastnit. Děvčata si tanec pro ni připravila jako překvapení.
Záznam celého tance přikládáme (zde) pro rodiče, prarodiče, příbuzné, přátele a všechny fanoušky tanečního kroužku Kalamajka.
Děkujeme za Vaši podporu.
Paní učitelce Jarušce děkujeme za celoroční vedení a přejeme jí brzké uzdravení!