Aktuality

Velká Británie I - závěrečný pozdrav

Poslední den autobusu čísla 1 byl úžasný a náročný zároveň. Počasí bylo velmi neanglické, teploty byly velmi vysoké a jedinou vodu, kterou jsme potkali byla v Temži a v zavlažovací hadici. Cestu metrem jsme zvládli skvěle, nikdo se neztratil a mohli jsme vyrazit poznávat krásy Londýna. Nejprve jsme zkontrolovali, zda je královna v Buckinghamském paláci, ale protože ji někdo zapomněl o naši návštěvě říct, nebyla bohužel doma. Dál jsme tedy pokračovali přes St.George Park a došli jsme k nádherné a v Anglii nejvyšší katedrále Westminster Abbey a odtud na London Eye. Pohled na Londýn z ptačí perspektivy je úchvatný. Poté jsme pokračovali na Leicester Square koupit něco na památku a přes Picadelly Square a čínskou čtvrť kolem Covent Garden k lodi. Z lodi jsme viděli Millennium Bridge, Tower Bridge a Tower of London. Naše poslední zastávka byla u O2 arény, kde na nás čekali naši páni řidiči a hlavně párky, které nám po celém dni přišly vhod. Bohužel to bylo to poslední, co nám Londýn nabídl, a tak jsme se rozloučili a vyrazili domů.
Celý týden bychom mohli shrnout jedním slovem ÚŽASNÉ!!