Aktuality

Velká Británie I - čtvrtý pozdrav

Bus číslo 1 prožil středeční dopoledne podruhé ve škole. Paní učitelky své nové české žáky velmi chválily za jejich angličtinu a aktivitu. Po výuce jsme nasedli do autobusu a vyrazili směr Beaulieu, kde jsme byli zcela unešeni muzeem aut. Mezi starými auty jsme viděli i auta Jamese Bonda a auta ze seriálu Top Gear. Svezli jsme se vláčkem a nakonec i starým Double Deckrem k paláci, ve kterém jsme viděli starou kuchyň, dětský pokojíček, ale hlavně jsme si vyzkoušeli klobouky, které všem velmi slušely. Nakonec jsme vzali útokem obchůdek se suvenýry a vyrazili zpět k rodinám. Od rána jsme měli slíbené překvapení, a protože nad námi bdí andělé štěstí, překvapení bylo splněno. Viděli jsme a pohladili si divoké poníky. Během dne jsme odpovídali na kvízové otázky, jejichž úspěšní řešitelé byli odměněni sladkými cenami. Dnešni den byl zase naplno prožitý.