Aktuality

Vánoční šachový turnaj

Dne 20. 12. 2022 se na naší škole uskutečnil “Vánoční šachový turnaj”. Tento 1. ročník se opravdu povedl a účast byla bohatá. Celkem 31 dětí z 2. až 9. tříd si potrápily mozkové buňky při několika šachových partiích, přičemž byly rozdělené do 4 kategorií. 
Za nejmladší zvítězil Samuel Ferencey ze 3.A, 2. místo obsadil Jáchym Kujan ze 3.A a na 3. místě se umístil Filip Tetu ze 3.A.
Ve II. kategorii 4. a 5. tříd se o první místo dělili Jáchym Dušánek a  Jason Sýkora, oba z 5.A. Na 3. místě se pak umístila jediná dívka turnaje Monika Matějů z 5.B. Ve III. kategorii 6.+ 7. tříd se na 1. místě umístil Antonín Panuška ze 6.B, na 2. místě Tobias Mohammed ze 7.A a na 3. místě Filip Jedlička ze 6.B.
Ve IV. kategorii 8.+9. tříd se na 1. místě umístil Viktor Kašpar z 9.A, na 2. místě Ondřej Schneider z 9.A a na 3. místě Václav Ulrych z 8.A.
Všem děkujeme za účast a vítězům gratulujeme. Budeme se těšit na příští ročník.

Zuzana Kočí, Matěj Velebil