Aktuality

T-mobile olympijský běh 2023

Dne 21. června 2023 se uskutečnil už VII. ročník T-mobile olympijského běhu v dobříšském zámeckém parku. Běhu se zúčastnilo přibližně 200 dětí naší školy. Žáci byli rozděleni do kategorií podle ročníků. Běžela se kratší trasa než obvykle, a to asi 700 m. Tento rok se totiž běhu zúčastnili žáci 3. až 6. ročníků.

V kategorii 3. ročníku zvítězili Filip Tetu (3.A) s časem 2:34 a Adéla Bedřichová (3.B) s časem 2:26. Druhé místo obsadili Jakub Dušek (3.C) a Nela Parobková (3.A). Na třetím místě se umístili Josef Šimonovský (3.A) a Karolína Hašplová (3.B).

V kategorii 4. ročníků zvítězili Matěj Černý (4.C) s časem 2:25 a Stella Neradová (4.B) s časem 2:31. Druhé místo obsadili Jakub Schneider (4.C) a Eliška Páleníková (4C). Na třetím místě se umístili Valentino Roupec (4.C) a Radka Houšková (4.B).

V kategorii 5. ročníků zvítězili Vojtěch Melša (6.A) s časem 2:13, čímž se Vojta stal absolutním vítězem školy za rok 2023 a Adriana Hamerníková (5.C) s časem 2:22, která je nejrychlejší dívkou školy. Druhé místo obsadili Adam Čanda (5.C) a Johana Holá (5.A). Na třetím místě se umístili Matyáš Durdil (5.C) a Kateřina Beranová (5.B).

V kategorii 6. ročníků zvítězili Antonín Panuška (6.B) s časem 2:15 a Adéla Rysová (6.B) s časem 2:24. Druhé místo obsadili Daniel Guttenberg (6.B) a Viktorie Čecháková (6.A). Na třetím místě se umístili Matěj Neruda (6.B) a Lucie Cibochová (6.B).

S organizací závodu pomáhali žáci 8.C a za jejich pomoc velice děkujeme. Děkujeme i všem tělocvikářům a dalším učitelům, kteří byli po celou dobu akce velice nápomocní. Těšíme se na příští závod!

Zuzana Kočí