Aktuality

Okrskové kolo ve fotbale - Pohár FAČR

V pondělí 16. 10. 2023 se na hřišti MFK Dobříš uskutečnilo okrskové kolo Poháru FAČR. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Štěpán Kvapil, Jakub Doležal, Petr Knejzlík, Lukáš Pavrovský, Tobiáš Rezek 9.C, Matyáš Karas, Lukáš Dekastello, Tomáš Hrazdíra 9.B, Václav Ulrych 9.A, Filip
Šantora 8.B, Václav Schneider, Jakub Sirotek, Tobias Mohamed 8.A, Václav Holý 7.B, Marek Houška 7.A, Matyáš Durdil, Václav Melša, Adam Čanda 6.C.
Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. Naše družstvo se utkalo v první skupině se ZŠ Mníšek pod Brdy a ZŠ Bratří Čapků Příbram. V prvním zápase naši kluci po dramatickém souboji nakonec porazili ZŠ Mníšek pod Brdy 5:3. Druhý zápas byl již v režii našeho
týmu, který soupeře ze ZŠ Bratří Čapků porazil 6:0. Ziskem plného počtu bodů postoupilo naše družstvo jako vítěz skupiny do okresního finále v Příbrami.
Celému týmu děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k postupu.
Pavel Hadraba