Aktuality

Okrskové kolo ve florbale 8. a 9. ročník

Dne 9. listopadu se ve sportovní hale na Dobříši uskutečnilo okrskové kolo ve florbale. Zúčastnilo se celkem pět dívčích a pět chlapeckých týmů:
  2. ZŠ Dobříš, Gymnázium Dobříš, ZŠ Nový Knín,  ZŠ Nečín a my. 
Tým chlapců i tým dívek zvládli svá první tři utkání a po výborných výkonech zvítězili. V posledním utkání nás tak shodně čekal boj o celkové první místo proti 2. ZŠ Dobříš. Nejdříve přišli na řadu chlapci, kteří po velmi motivovaném a soustředěném výkonu drželi po celou dobu utkání pod kontrolou a dokráčeli k zaslouženému vítězství 6:1 a obsadili tak celkové první místo a zároveň postupové místo do dalšího, tentokrát okresního kola. Poté se všichni přesunuli na vedlejší hřiště, aby podpořili děvčata, která se právě chystala na začátek utkání. Utkání bylo plné soubojů a napínavých momentů, kde se šance střídaly na obou stranách. Naše dívky bojovaly do poslední vteřiny. Nakonec však chybělo potřebné štěstíčko a několik sekund před koncem soupeř vstřelil branku na 6:5. Naše děvčata už tak neměla čas na odpověď a utkání prohrála. Nicméně i tak dívky obsadily krásné 2. místo. 

Naši školu reprezentovali:
Tým chlapců:
Tobias Baláž, Lukáš Pavrovský, Petr Knejzlík, Jakub Doležal, Václav Pernica, Štěpán Kvapil - 8.C, Ondřej Panuška - 9.B, Lukáš Micka a Jan Černý - 9.A.

Tým dívek:
Veronika Palová, Julie Moletzová - 9.B, Petra Brožíková - 9.A, Leona Hoskovcová, Adéla Kiliánová, Radka Kubíková - 9.C a Jitka Hortenská - 8.A

Všem moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

P. Hlinka