Okrskové kolo MC Donald´s Cup

Ve středu 12. 4. se na hřišti naší ZŠ odehrálo okrskové kolo MC Donald´s Cupu. Naši školu reprezentovalo družstvo 4. a 5. tříd ve složení, Melša Vojtěch, Durdil Matyáš, Záruba Boris, Schneider Jakub, Černý Matyáš, Roupec Valentino, Beran Tadeáš Uldrychová Nikola, Matysová Nikola a Šulc Milan. Ve skupině jsme odehráli tři zápasy. V prvním utkání jsme narazili na ZŠ Nová Ves pod Pleší, kterou jsme porazili 11:0. V druhém zápase nás čekal tým ze ZŠ Mníšek pod Brdy. Po velmi dobrém výkonu jsme nakonec soupeře porazili a vyhráli vysoko 13:2. V posledním zápase proti sobě nastoupila družstva ZŠ Dobříš a 2.ZŠ Dobříš. Tento zápas byl vyvrcholením turnaje a velmi napínavý do poslední minuty. Obě družstva předváděla výbornou hru. Nakonec se družstva rozešla se smírným výsledkem 1:1.Díky většímu počtu vstřelených branek naše družstvo vyhrálo skupinu a postoupilo do okresního kola z prvního místa. Všem gratulujeme k postupu a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Pavel Hadraba