Okresní turnaj v basketbalu - 6. a 7. ročník

Dne 20. dubna se naši chlapci ze 6. a 7. ročníku zúčastnili basketbalového turnaje v Příbrami. Utkalo se proti sobě 7 kvalitních týmu přičemž byl v některých zápasech k vidění i velmi pohledný basketbal. Našim chlapcům se proti vyšším soupeřům výsledkově tolik nedařilo, ale zaslouží si pochvalu za bojovné a týmové výkony. Naši školu reprezentovali: ze 7.A Nikolas Kéry, Vojtěch Černý a Alfréd Simuna, ze 7.B Lukáš Dekastello a ze 7.C Filip Bureš, Tobiáš Rezek, Lukáš Pavrovský, Štěpán Kvapil a Matěj Vopička. Děkujeme.
M. Velebil

IMG 20220420 124910

Dne 21. dubna  se odehrálo okresní kolo v basketbalu dívek v kategorii 6. - 7. ročníku. Turnaj se odehrál v Příbrami na ZŠ Školní a zúčastnilo se ho šest škol. Děvčata odehrála pět utkání a po skvělém týmovém výkonu obsadila celkové 4. místo. Blahopřejeme. Sestava: Tea Černá, Veronika Jánská, Viktorie Rosenbaumová, Veronika Wojnarová - 6.C; Nela Kšanová, Jitka Hortenská - 7.A; Nikol Šustrová, Dominika Kubíková - 6.A; Michaela Švecová - 7.C.
P. Hlinka

WhatsApp Image 2022 05 02 at 13.18.03 1