Aktuality

Minifotbal 8. – 9. roč. chlapci

Ve středu 19. 4. se družstvo naší školy ve složení Lukáš Micka, Ondřej Schneider 9.A, Ondřej Panuška, Jonáš Marek 9.B, Tomáš Hrazdíra, Matyáš Karas 8.B, Štěpán Kvapil, Jakub Doležal a Petr Knejzlík 8.C zúčastnilo minifotbalového turnaje na stadionu 1. FK Příbram. Turnaj byl
rozdělen do dvou skupin. Ve skupině B jsme odehráli pět skvělých zápasů. V prvním zápase jsme porazili ZŠ Bratří Čapků 5:1. Ve druhém zápase jsme si zahráli derby proti 2. ZŠ Dobříš. Zápas byl velice vyrovnaný, ale nakonec měl více štěstí soupeř a zvítězil 3:1. Ve třetím
zápase nás čekala 1. ZŠ Sedlčany. V tomto zápase se do vedení dostal soupeř. Naše družstvo po chvilce srovnalo skóre a dovedlo zápas do vítězného konce 5:2. V předposledním zápase skupiny nás čekala ZŠ Nový Knín. Zápas chlapci odehráli v poklidu a porazili soupeře
vysoko 9:0. V posledním zápase jsme se utkali se ZŠ Březnice. Pro nás to byl velmi důležitý zápas, který rozhodoval o postupujícím ze skupiny. Tým nenechal nic náhodě a soupeře porazil 5:2. Tímto vítězstvím jsme si zajistili postup z druhého místa skupiny do dalších bojů.
V semifinále jsme narazili na vítěze první skupiny a favorita celé soutěže ZŠ Březové Hory. Náš tým bojoval, ale nakonec podlehl soupeři 3:0. V posledním zápase celého turnaje nás čekal souboj o třetí místo se ZŠ Rožmitál. Zápas začal v rychlém tempu a po krátké době se
naše družstvo ujalo tříbrankového vedení. Tempo chlapcům vydrželo až do konce zápasu a soupeře porazili 5:0. Tím obsadili krásné a zasloužené třetí místo v okrese. Všem hráčům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
Pavel Hadraba