Aktuality

McDonald´s cupu 2022 1. – 3. třída - 4. místo v okrese

Ve dnech 28. 4. a 4. 5. se naši malí fotbalisté z druhých a třetích tříd zúčastnili okrskové soutěže v McDonal´s cupu a okresního finále v McDonald´s cupu. V okrsku se utkalo pět týmů a zápas sehrál každý s každým. Zde jsme neměli přemožitele a do okresního kola jsme postoupili z prvního místa. I v okresním kole se týmu dařilo, nastoupili s nadšením a chtěli předvést, co umí. A dařilo se jim. Ze skupiny postoupili do semifinále a nakonec do boje o třetí místo. Hrál se krásný fotbal, za krásného počasí. Našim borcům po tuhém boji unikla bronzová medaile, ale radovali se z krásného čtvrtého místa v okrese. Za tento krásný výsledek se zasloužili: Jakub Schneidr, Milan Šulc, Samuel Benka, Boris Záruba z 3.A, Nikola Matysová a Jan Hejna z 3.B, Matěj Černý, Valentino Roupec a Tomáš Lakomý z 3.B, Jáchym Kujan z 2.A a Tomáš Kasprišin z 1.B.
Všem jmenovaným děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
V. Petrásková

v1