Aktuality

Krajské kolo ve florbale - Čeps Cup

Dne 11. 1. se naši žáci z prvního stupně zúčastnili krajského kola Čeps Cupu, které se odehrálo v Praze v Exe Sport Aréně. Na turnaji náš tým odehrál šest zápasů ve velmi silné konkurenci a podal velmi kvalitní výkon. Všechna utkání byla silově náročná a nakonec si kluci vybojovali sympatické
4. místo v této krajské soutěži. Za bojovnost a týmového ducha patří našim dvanácti reprezentantům velké poděkování.
Na hřišti za ,,Starku“ bojovali: Vít Novák z 2.B, Adam Guttenberg a Jan Švehla z 3.B, Boris Záruba z 4.A, Matěj Černý a Matyas Sosík z 4.C, Vasyl Taffi z 5.B, Marek Oplíštil, Michal Ciboch, Matěj Durdil, Adam Čanda a Vojtěch Melša z 5.C. Vojtěch byl zároveň organizátory vybrán do All star týmu tohoto turnaje.
Kluci si užili i poturnajové okamžiky, kdy byli pozváni paní Zárubovou na občerstvení se sladkou tečkou.
V. Petrásková, B. Houdková

IMG 20230111 WA0016

IMG 20230111 WA0034 d1