Futsalový turnaj - 2. místo

Ve středu 3.11. se naše škola zúčastnila futsalového turnaje v Příbrami na Březových Horách, který byl uspořádán pro 8. a 9. ročník. Z důvodu horšící se epidemické situace se přihlásily pouze 3 školy, což však na druhou stranu umožnilo každému týmu odehrát dvě časově téměř regulérní utkání po 40 minutách.
Úvodní utkání jsme sehráli se ZŠ Zaječov. Od prvních minut byl mezi týmy poměrně znatelný výkonnostní rozdíl. Naši chlapci dokázali výbornou kombinační hrou přehrát soupeře a vysokým rozdílem zvítězit. Ve druhém utkání jsme měli možnost změřit síly s domácími fotbalisty ze ZŠ Březové Hory. Z obou stran se hrál velice pohledný futsal a všem hráčům patří velká pochvala. V průběhu utkání se však projevila individuální kvalita hráčů z Příbrami a zaslouženě zvítězili a vyhráli tak celý turnaj. Naši kluci se umístili na druhém místě a za výborné výkony jim patří velká gratulace.
Děkujeme také ZŠ Březové Hory za organizaci.
Naší školu reprezentovali: Lukáš Micka 8.A, Ondřej Panuška 8.B, Matyáš Lohr, Martin Johanides, Tomáš Koten 9.A, Tomáš Obermajer, Oliver Ojiakor 9.B, Jan Haspekl, Štěpán Petrák 9.C

Matěj Velebil