Další úspěchy ve florbalových turnajích

Pohár hejtmana Středočeského kraje – 3. místo - žáci 1. stupně

V úterý 30. listopadu se v Příbrami konalo okresní kolo Poháru hejtmana Středočeského kraje ve florbalu. Pozvání přijali naši žáci s velikou radostí. Na turnaji se utkalo pět týmů a při utkání na hřišti vždy musela být dívka. Této role se, nadmíru naší spokojenosti, chopila Adriana Hamerníková z 4.C a předvedla krásné výkony jak v poli, tak v bráně. Dalšími hráči, kteří hráli obětavě, dynamicky a s velkou rozvahou byli Adam Čanda a Marek Oplíštil z 4.C, Marek Houška a Jan Svoboda z 5.A, Jakub Šimek a Václav Holý z 5.B. Tým sehrál čtyři kvalitní utkání, kdy dvě proměnil ve vítězství a dvě skončila prohrou s těsným výsledkem 2:4 a 2:3. Nakonec si naše družstvo odvezlo z turnaje krásné třetí místo.

Okresní kolo Čeps cupu – florbal – 1. místo – žáci 1. stupňe

Florbalová pouť pokračovala 1. prosince, kdy se konalo okresní kolo Čeps cupu. Zde se turnaje zúčastnilo šest týmů a naši hráči byli opět v ráži. V útoku předvedli střeleckou parádu Adam Čanda z 4.C, Jakub Šimek z 5.A a Marek Houška z 5.B, který zvládl i houževnatou práci v obraně. Druhá trojka, Vasyl Tafii, Jiří Bouška z 4.B a Jan Svoboda z 5.A, byli v turnaji nováčky a přesto své pozice plnili  na jedničku. Do brány se postavil Václav Holý, který družstvo podržel a za celý turnaj inkasoval pouze při góly.  Každý zápas si kluci užívali naplno a to se jim vyplatilo. V turnaji neutržili ani jednu porážku, skončili na prvním místě a čeká je zasloužený postup do krajského kola.

Všem jmenovaným děkujeme za reprezentaci školy a držíme palec do dalších utkání.
V. Petrásková

f1 f2