Aktuality

Atletický čtyřboj - dívky 8. a 9. r.

Dne 10. května se v Příbrami konal atletický čtyřboj pro děvčata 8. a 9. ročníků. Naší školu reprezentovaly Nela Kšanová, Jitka Hortenská a Johana Kujanová z 8.A, Adéla Kiliánová z 9.C a Aneta Durdilová z 9.B. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách. První disciplínou byl sprint na 60 m. Poté Johana Kujanová a Adéla Kiliánová absolvovaly skok daleký a zbylé tři závodnice skákaly do výšky. Následoval vrh koulí, který opět absolvovaly všechny závodnice a na závěr se běžel vytrvalostní běh na 800 m. Děvčatům se podařilo ve všech disciplínách podat skvělé výkony, avšak na medailové umístění to bohužel nestačilo. Po vyhodnocení výsledků nám 3. místo uniklo pouze o několik bodů a umístili jsme se tak na hezkém 4. místě.
Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Nicola Kadlecová

at11

atl12 atl13