Důležitá upozornění

Přihláška školní družiny pro školní rok 2022/2023 a provoz ŠD dne 30.6.2022

Provoz školní družiny dne 30. 6.  2022 bude zajištěn od 6:30 do 12.00.

Přihlášky pro školní rok 2022/2023 přijímáme již od 15. června 2022

Přihlášku musí vyplnit i zákonní zástupci žáků, kteří již školní družinu navštěvují.

Zájmové vzdělávání nabízíme všem žákům 1. stupně ZŠ.

Přihláška je:

a)      ke stažení na webu školy a školní družiny (zde)

b)      osobně k vyzvednutí v tištěné podobě ve vchodu B, kde budou umístěny v průhledném obalu

Vyplněnou přihlášku:

a)      odešlete na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (i během letních prázdnin)

b)      v obálce označené ŠD vhoďte do poštovní schránky umístěné ve vchodu B

Zákonní zástupci žáků budoucích 1. tříd mohou odevzdat či vyplnit přihlášku na informativní schůzce konané 16. 6. 2022.

Součástí přihlášky je písemné sdělení o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka z družiny, které mohou zákonní zástupci doplnit až v měsíci září.

Zápis do školní družiny proběhne 1. září 2022. K zápisu se již nemusí dostavit zákonní zástupci žáků zapsaných v červnu či o letních prázdninách.