Důležitá upozornění

Akce žákovského senátu

Co už proběhlo...
14.2. se odehrál na naší škole již druhým rokem Valentýn. Děti přišly v červeném, bílém nebo růžovém oblečení a psaly valentýnky pro své milované kamarády i učitele. Nakonec jsme se jako třídy vyfotili ve fotokoutku.
První aprílový týden jsme začali 2.4. dnem Zpátky do minulosti, vše probíhalo následovně: nepoužívaly se mobilní telefony, počítač ani interaktivní tabule. Také jsme si vyzkoušeli psát krasopisem, sedět s rukama za zády a podobné věci, které se dělaly dříve (pro nás v minulosti).
Netradiční týden pokračoval 5.4. Dnem Naruby. Žáci i učitelé se oblékli třeba jako kluci za holky, holky za kluky nebo si dali obráceně oblečení. Učitelé připravili např. matematiku místo češtiny nebo fyziku místo chemie.

A co se chystá...
Jednou z posledních akcí, kterou plánujeme na pátek 17.5., je druhý ročník Pečeme dobro(ty). Vše bude probíhat tak, že žáci doma upečou sladké nebo slané jídlo či připraví nějaké pití. Poté se výrobky budou prodávat ostatním žákům a učitelům před jejich třídou. Výtěžek půjde na sbírku, kterou zvolí jednotlivé třídy.
A co v červnu? To se nechte překvapit!
Senátoři

PECEME dobroty 2