Aktuality

Vybíjená dívky kategorie II - Příbram

Dne 20. 3. 2024 jsme se vydali s našimi dívkami mladší kategorie (4.-5. třída) na okresní kolo ve vybíjené do Příbrami. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 družstev a týmy se rozdělily do dvou skupin. Naše družstvo se ve skupině utkalo se čtyřmi soupeři: ZŠ Pod Svatou Horou, ZŠ 28.října, ZŠ Nečín a ZŠ Březnice. V této skupině naše družstvo dokázalo nejdříve porazit ZŠ 28. Října, bohužel se ZŠ Březnice jsme těsně prohráli a následovala také prohra od ZŠ Pod Svatou Horou. Nakonec se nám podařilo zvítězit nad ZŠ Nečín, ale ze skupiny jsme ze třetího místa nepostoupili. Dívky ovšem neztratily nadšení a v dohrávce se jim podařilo porazit zbývající družstva, jen ZŠ Březové Hory byla pro naše dívky příliš silným soupeřem. Nakonec jsme si z turnaje přivezli šesté místo. Celkově se však celý turnaj nesl v přátelském duchu a fair play. Naše dívky se s každým odehraným zápasem zlepšovaly, bojovaly a tvořily dobře sehraný tým. 

Naši školu reprezentovaly: Adéla Bedřichová, Valerie Boušková a Dominika Cieslik ze 4.B, Zuzana Houdková a Kateřina Keiserová ze 4.D, dále Sára Kofroňová a Nela Nepožitková z 5.A, Nikol Matysová z 5.B a Sara Husárová, Nikola Uldrychová, Eliška Páleníková a Vanesa Stembergová z 5.C. 

K. Vachová

12