Aktuality

Velikonoční přetahování lanem

Den před odchodem na velikonoční prázdniny 13.4.2022 jsme na naší škole uspořádali mezitřídní turnaj v přetahování lanem. Naše pozvání přijal profesionální MMA zápasník organizace OKTAGON MMA a zároveň trenér z české unie sportu v přetahování lanem Lukáš Dvořák. Pod jeho vedením se třídy utkaly v několika tazích jako 6 členná smíšená družstva. V přetahování se družstva střídala. Na konci každého družstva byla tzv. „kotva“, která má na sobě speciální vestu a je velkou oporou pro celý tým.
Dětem i učitelům se turnaj velice líbil, což bylo slyšet u každého tahu, protože byly doprovázené velice silným povzbuzováním. Úžasné byly i transparenty, které si třídy samy vyrobily. Věříme, že si tohle utkání ještě zopakujeme a stane se naší pravidelnou tradicí. Více o turnaji vám řeknou fotky. 

Zuzana Kočí