Aktuality

Trojnásobný úspěch ve výtvarné soutěži „Jak hasiči pomáhají

Výtvarných soutěží pořádaných Hasičským záchranným sborem Středočeského kraje se naše škola pravidelně účastní. Proto jsme měli velikou radost, když jsme se v lednu dozvěděli výsledky. Do uvedené soutěže bylo přihlášeno celkem 348 výtvarných děl. První tři nejlepší práce v každé kategorii vybírala čtyřčlenná porota složená ze zástupců vyhlašovatelů soutěže.
V kategorii pro 1. - 2. třídu se na 3. místě umístila Rebeka Hrušková (ze 2. D) pod vedením Stanislavy Doležalové.
V kategorii pro 2. stupeň ZŠ se na 1. místě umístila Karolína Němcová, na 3. místě Matěj Krasický (oba ze 7. A) pod vedením Jany Universalové.
Předání diplomů a cen za výtvarná díla proběhlo 10. 2. 2022 v naší škole, kam za dětmi přijeli sami hasiči.
Všem mladým výtvarníkům gratulujeme.
Jana Universalová a Stanislava Doležalová