Aktuality

T – Mobile olympijský běh

Dne 8. 9. 2021 se uskutečnil V. ročník T – Mobile olympijský běh v zámeckém parku. Zúčastnilo se ho přibližně 300 dětí naší školy. Žáci byli rozděleni do jednotlivých kategorií podle ročníků. Běžela se stejná trasa jako každoročně, a to 1,1 km. Absolutním vítězem školy se stal Ondřej Panuška ze třídy 8.B časem 3:50. Akce se všem líbila i díky slunečnému počasí, které nám vydrželo celé dopoledne. 

Za 4. ročníky zvítězili: Jiří Bouška 4.B a Adriana Hamerníková 4.C

Za 5. ročníky zvítězili:  Marek Houška 5.A a Anička Hamerníková 5.B

Za 6. ročníky zvítězili: Filip Šantora 6.B a Kateřina Svobodová 6.C

Za 7. ročníky zvítězili: Vašek Ulrych 7.A a Jitka Hortenská Štetinová 7.A

Za 8. ročníky zvítězili: Ondřej Panuška 8.B a Aneta Durdilová 8.B

S organizací olympijského běhu pomáhali žáci 9. ročníků, kterým moc děkujeme. Velký dík patří všem tělocvikářům a i ostatním učitelům, kteří byli po celou dobu akce velice nápomocní. Těšíme se na příští závod!

Zuzana Kočí