Aktuality

Štědronín 6.r. 2022 - středa, čtvrtek a pátek

Středa byla co do počasí hodně proměnlivá. Ráno nás přivítalo hustým deštěm, který během dopoledne střídavě utichal a zase sílil. Odpoledne už bylo slunečné. My ale nejsme z cukru, takže ani déšť nás nezastavil v nabitém programu. Čekal nás orientační běh, rozdělený na dopolední sprint v areálu našeho kempu a odpolední klasiku v lese. Sprint jsme běhali po dvojicích, klasiku po skupinkách. Někteří si s hledáním kontrol poradili velmi dobře, jiní trochu bloudili. Do cíle ale dorazili všichni v pořádku. V čase mezi oběma běhy jsme dali hlavy dohromady a po skupinách tvořili plakáty na téma zdravá výživa. A večer jsme si zahráli společenské hry.

Předpověď počasí na poslední soutěžní den nás trochu děsila, ale nakonec se nám čtvrtek bezvadně vydařil. Dopoledne jsme hráli deskové hry uvnitř. Odpoledne jsme strávili už venku. Hráli jsme ultimate frisbee, běhací piškvorky, survival a konverzační hru "Znáš mě?". Večer jsme si opekli buřty u táboráku a deváťáci pro nás připravili bojovku. Spát jsme šli opravdu unavení. V pátek ráno nás čekalo finálové hodnocení, rozdání cen a loučení. Mnoho z nás se těší, že se sem vrátí za pár let jako deváťáci-pomocníci.