Aktuality

Štafetový pohár - 3. místo

Dne 27. 4. 2023 se v Dobříši konalo okresní kolo štafetového poháru. Závodilo se ve dvou věkových kategoriích: 1.-3. třída a 4.-5. třída. Závodu se zúčastnilo 16 žáků, kteří byli postaveni do dvou štafet: 8x100 m (každá kategorie zvlášť) a 8x200 m (smíšená kategorie). Dále se soutěžilo ještě ve dvou doplňkových disciplínách, v hodu medicinbalem a ve skoku z místa. 

Naši školu reprezentovali: Štěpán Redlich, Jan Švehla, Karolína Hašplová, Adéla Bedřichová, Adam Guttenberg a Tomáš Houska ze 3.B, Kateřina Kaiserová a Alžběta Vostrá ze 3.D, Boris Záruba a Jakub Schneider ze 4.A, Matěj Černý ze 4.C, Johana Holá a Eliška Moravcová z 5.A, Vojtěch Melša, Daniela Michálková a Adriana Hamerníková z 5.C.

Závodu se zúčastnilo celkem 5 škol. Naši žáci do závodu dali vše a dařilo se jim velmi dobře. Nakonec se umístili na krásném 3. místě. Naši závodníci byli také velice úspěšní v doplňkových disciplínách, kde Vojtěch Melša a Daniela Michálková zvítězili v hodu medicinbalem.
Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
N. Kadlecová

stp