Štafetový pohár

V úterý dne 14. 6. 2022 se v Příbrami konaly atletické závody ve štafetovém běhu. Naši školu reprezentovala 2 družstva:

1. družstvo (žáci 3. tříd): Kopřivová Leontýna, Voděrová Kateřina, Balejová Klára, Páleníková Eliška, Kofroňová Sára, Schneider Jakub, Šulc Milan, Lakomý Tomáš, Roupec Valentino

2. družstvo (žáci 4. – 5. tříd): Laštovková Sofie, Hamerníková Anna, Hrazdírová Simona, Hrazdírová Adriana, Menčík Matěj, Panuška Antonín, Houška Marek, Čanda Adam

V závodech štafet a závodech smíšených štafet naši žáci obsadili krásné 3. místo.

Závod štafet byl doplněn také závody ve skoku do dálky z místa a hodem medicinbalem.

Hod medicinbalem: 1. místo: Schneider (785 cm)

3. místo: Roupec (655 cm)

Skok do dálky z místa: 1. místo: Schneider (205 cm)

3. místo: Laštovková (200 cm)

Všem závodníkům GRATULUJEME ke skvělým výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.
R. Vávrová