Aktuality

Plavecko-běžecký pohár

Za krásného počasí se dne 9. 5. 2023 pořádal v Příbrami plavecko-běžecký pohár. Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích. Nejmladší závodníci byli: Jan Švehla 3.B, Adam Maleček 3.D, Jáchym Kujan 3.A, Justýna Dušánková 3.B, Dominika Cieslik 3.B, Veronika Kočí 3.B, Adéla Bedřichová 3.B, Karolína Hašplová 3.B. V kategorii 4.a 5. tříd nás reprezentovali: Vojtěch Melša 5.C, Michal Ciboch 5.C, Vojtěch Ulrych 5.A, Adriana Hamerníková 5.C, Daniela Michálková 5.C. V kategorii 6. a 7. tříd za nás závodili Filip Šantora 7.B, Jakub Sirotek 7.A, Václav Holý 6.B, Andrea Casková 6.A, Lucie Cibochová 6.B. V nejstarší kategorii závodili Jakub Doležal 8.C, Jan Černý 9.A a Zuzana Kočí 8.A.

Žáci 1. stupně  plavali 50 m a běželi 500 m. Žáci 2. stupňe plavali 100 m a běželi 1 km. Na těchto závodech po pauze po plavání následuje běh, ve kterém závodníci startují Guendersenovou metodou.

Naši medailisté: 

  • Adam Maleček - 3. místo
  • Adéla Bedřichová - 2. místo
  • Karolína Hašplová - 3. místo
  • Vojtěch Melša - 3. místo
  • Filip Šantora - 2. místo
  • Jakub Sirotek - 3. místo
  • Zuzana Kočí - 2. místo

Všichni ocenění zároveň postupují do krajského finále, které se uskuteční 31. 5. 2023 v Čelákovicích. Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a postupujícím držíme palce.

Zuzana Kočí, Nicola Kadlecová