Aktuality

Olympijský víceboj 2023

Ve dnech 7. až 9. září 2023 se uskutečnilo republikové finále Olympijského víceboje v Brně. Jednou z přibližně 600 závodníků byla i naše  žákyně Daniela Michálková. V areálu nechyběli  známí olympionici, kteří přišli závodníky povzbudit. Mezi nimi byla například šampionka ve skoku do dálky Šárka Kašparková a tenistka Lucka Šafářová.
Soutěžní program byl rozmanitý, Dany se postavila do boje ve dvou náročných dnech zahrnujících celkem deset disciplín (60m, skok do dálky, trojskok, švihadlo, hod míčkem, sedy-lehy, kliky, shyby, dribling, hod medicinbalem). Dany ve dvou soutěžných dnech předvedla velice dobré výkony a téměř ve všech disciplínách se zlepšila. Nejvíc se jí povedl hod míčkem (34,50 m). Celkově získala  5 854 bodů, skončila na 19. místě a vybojovala odznak diamond.
Gratulujeme Daniele Michálkové k vynikajícím výkonům a těšíme se na další sportovní úspěchy našich talentovaných žáků.

Zuzana Kočí