Aktuality

Okresní kolo vybíjené ZŠ

Po dlouhé covidové pauze se v Příbrami opět uskutečnilo okresní kolo ve vybíjené žáků ZŠ.

V úterý 12. 4. proběhl turnaj dívek 2. - 3. ročníků. Naši školu reprezentovaly žákyně: B. Šídová, S. Neradová, R. Houšková, N. Matysová, E. Páleníková, V. Stambergová, A. Urbanová, K. Dragounová, S. Kofroňová, K. Voděrová, V. Čargová, L. Kopřivová, N. Uldrychová. Svým výkonem zaslouženě obsadily krásné 2. místo.

Ve středu 13. 4. změřili své síly chlapci 2. - 3. ročníků. Naši školu reprezentovali žáci: V. Roupec, P. Stolín, M. Sosík, T. Lakomý, M. Fuxa, B. Záruba, J. Schneider, M. Sulč, M. Pecka, J. Hejna, V. Štarman, J. Štarman. Po všech odehraných zápasech skončili na krásném 3. místě.

Všichni malí sportovci si turnaj náležitě užili. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.
R. Vávrová