Aktuality

Okresní kolo ve florbale – 1. stupeň

Dne 29. listopadu se v Příbrami konal již 15. ročník Turnaje hejtmana Středočeského kraje ve florbale. Tento turnaj si jeli užít žáci čtvrtých a pátých tříd. Utkání probíhala ve dvou skupinách a v každé skupině hrál každý s každým. Zde naši hráči sehráli tři utkání, v každém zvítězili a díky svojí houževnaté hře postoupili z prvního místa do semifinále. I tam se týmu dařilo a ve vzduchu byl cítit postup do vysněného finále. Z finále se nakonec stalo krásné a pro diváky zajímavé derby dvou družstev ze stejného města. Dívky i kluci odvedli velký kus florbalové práce a nakonec si z turnaje odvezli nádherné druhé místo.
O tento úspěch se zasloužili žáci: Jakub Schneider z 4.A, Tadeáš Beran a Matěj Černý z 4.C, Jiří Bouška a Vasyl Tafii z 5.B, Daniela Michálková, Adriana Hamerníková, Michal Ciboch, Matěj Durdil, Vojtěch Melša a Adam Čanda z 5.C.
Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Václava Petrásková

IMG 20221129 120641 103