Aktuality

Krátké ohlédnutí za uplynulými týdny

Máme za sebou velmi úspěšný start do nového školního roku, a to ve více oblastech vzdělávání. Účastnili jsme se hned dvou celostátních soutěží, které se věnují prevenci rizikového chování ve společnosti. Žákyně 9. A obsadily 10. 9. 2022 se svým videem o názvu Stop šikaně v soutěži Svět očima dětí krásné 2. místo. Neméně úspěšní byli 11. 10. 2022 v soutěži Antifetfest s videem Sebeláska žáci 8.C, kteří z pražské Lucerny odjížděli
taktéž s 2. místem. Oba týmy uspěly ve velké konkurenci, o to větší byla radost z tak pěkného umístění.
Dařilo se nám však i na poli sportovním - v okresním kole přespolního běhu, které se konalo 6. 10. 2022 v Příbrami, jsme se ve II. kategorii (4. - 5. třída) díky Adrianě Hamerníkové z 5. C umístili na 2. místě. Velkou radost však máme z výhry v celostátním projektu Hýbeme se hezky česky, který probíhá za podpory Penny, České obce sokolské a Asociace školních sportovních klubů. I díky Vašim hlasům si odnášíme perfektní 1. místo, zdravé dobroty a krásnou finanční odměnu, která bude použita na nákup sportovního vybavení pro žáky školy. Jsme velmi rádi, že žáky Starky práce na projektech baví, mají dobře našlápnuto a pevně doufáme, že brzy další úspěchy přibudou.