Gymnastický čtyřboj

Dne 8. prosince 2022 se na Dobříši uskutečnilo okresní kolo v gymnastickém čtyřboji. Naší školu reprezentovalo deset závodnic. Soutěžilo se v přeskoku, na kladině, na hrazdě a v prostných. Všechna děvčata byla velice šikovná.

V I. kategorii jednotlivců jsme s našimi nejmladšími holčičkami obsadili hned všechna tři medailová místa. Na 3. místě se umístila Aneta Behenská ze 3.B, na 2. místě Veronika Kočí ze 3.B a na 1. místě Scarlett Slezáková ze 2.A. Výborně nás reprezentovala i naše družstva. Ty nejmenší ve složení Scarlett Slezáková ze 2.A, Kočí Veronika ze 3.B, Anežka Tikovská ze 3.A, Stella Kocmanová ze 3.B  vybojovaly znovu zlato! Na pěkném 8. místě se v této kategorii umístila Nela Parobková ze 3.A.

Ve II. kategorii jednotlivců se na krásném druhém místě umístila Terezie Guttenbergová z 5.C. V této kategorii vybojovalo i 2. místo družstvo ve složení Terezie Guttenbergová  z 5.C, Julie Sedláková z 5.C a Adriana Hamerníková z 5.C.

Ve III. kategorii nás z důvodu onemocnění reprezentovala pouze Karolína Šimonová ze 7.C, která se umístila na 5. místě.

Všem dívkám moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Zuzana Kočí