Aktuality

Atletická všestrannost pro 1. stupeň

Posledním sportovním zážitkem tohoto školního roku byla Atletická všestrannost, které se zúčastnili žáci prvního, druhého a třetího ročníku. V disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a vytrvalost, se soutěžilo v tříčlenných družstvech chlapců a děvčat. Všichni účastníci ke každé disciplíně přistupovali s radostí a nenašel se nikdo, kdo by v průběhu závodu vzdal. V soutěži byla udělena pouze první místa. Z diplomů se těšily dívky prvních tříd, chlapci prvních tříd a chlapci třetích tříd.
Za týmy dívek nastoupily:
1. třída: Kateřina Faladová, Nela Fouknerová a Linda Ojiakor
2. třída: Alžběta Vostrá, Lucie Fraňková a Marie Dundáčková
3. třída: Eliška Páleníková, Klára Dragounová, Leontýna Kopřivová a Klára Balejová

Za týmy chlapců nastoupili:
1. třída: Dominik Pancíř, David Kofroň a František Melša
2. třída: Jakub Dušek, Lukáš Břížďala a Adam Maleček
3. třída: Valentino Roupec, Boris Záruba a Vojtěch Štarman

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Václava Petrásková, Pavla Lojínová

IMG 20220623 WA0017 1