Aktuality

3. místo v okresním kole basketbalu dívek 4. a 5. tříd

V pátek 26. 5. 2023 družstvo našich nejmladších basketbalistek zúčastnilo posledního basketbalového turnaje na ZŠ v Příbrami. Do tohoto turnaje se přihlásilo celkem 7 týmů a hrálo se systémem každý s každým. Celý turnaj se nesl v duchu fair play, bojovnosti a snahy všech týmů předvést co nejlepší výkon. Naše dívky odehrály skvělé zápasy, kdy vybojovaly tři výhry, dvě remízy a jeden zápas prohrály. Díky těmto výsledkům dívky obsadily skvělé 3. místo a převzaly si tak bronzové medaile.
Naši školu reprezentovaly Daniela Michálková z 5.C, Johanka Holá, Nikola Šantorová, Rozálie Moletzová, Anna Jarůšková z 5.A, Adriana Vodičková z 5.B, Eliška Páleníková, Nikola Uldrychová, Vanesa Stambergerová ze 4.C a Barbora Šídová ze 4.B. Všem hráčkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.
Pavel Hadraba

WhatsApp Image 2023 05 29 at 21.50.43