Aktuality

3. místo v okresním kole basketbalu

Na basketbalový turnaj nejmladší kategorie 4. a 5. ročníků jsme vyrazili netradičně až koncem května. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů a hrálo se systémem každý s každým. Naši kluci předvedli skvělé výkony a podařilo se jim odehrát celý turnaj bez jediné porážky. Celkově vybojovali dvě výhry a čtyři remízy, které se v basketbalu tak často nevidí. Turnaj provázela velice kvalitní a bojovná utkání a našim chlapcům se podařilo vybojovat 3. místo a převzít si tak bronzové medaile. Naši školu reprezentovali: Jakub Schneider a Milan Šulc ze 4.A, Valentino Roupec že 4.C, David Sudík, Marek Žáček a Matěj Lupták z 5.A, Vasil Tafii a Jiří Bouška z 5.B a Vojtěch Melša a Matyáš Durdil z 5.C. Gratulujeme!
Matěj Velebil

WhatsApp Image 2023 05 23 at 12.46.35