Aktuality

2. místo v okresním kole minifotbalu žáků 8. a 9. tříd

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 se uskutečnilo na stadionu 1.FC Příbram okresní kolo v minifotbale žáků 8. a 9. tříd. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení: Matyáš Lohr, Jan Haspekl, Oliver Ojiakor, Lukáš Micka, Martin Johanides, Tomáš Koten, Tomáš Obermajer, Štěpán Petrák, Tadeáš Stibor, Martin Šantora, Jakub Lachman a Marek Jonáš. Turnaj byl rozdělen do tří skupin. V naší skupině jsme se v prvním utkání utkali se ZŠ Bratří Čapků. V tomto zápase jsme v krátké době prohrávali 2:0. Po výborném výkonu dokázali kluci zápas vyrovnat a získat první velmi důležitý bod. V druhém utkání nás čekala ZŠ Školní. Zápas jsme potřebovali vyhrát. Kluci začali velmi dobře. Po chvilce jsme vedli 2:0. Soupeř, ale celý zápas zdramatizoval svou dobrou hrou a vyrovnáním na 2:2. Nakonec soupeře kluci dokázali porazit 4:2 a získat cenné 3 body. V posledním zápase ve skupině se utkali se ZŠ Pod Svatou Horou. Kluci si výhru v tomto zápase pohlídali a porazili soupeře přesvědčivě 5:1. Tato výhra družstvu zajistila první místo ve skupině a postup do bojů o 1. -3. místo. V semifinálové skupině se družstvo utkalo se ZŠ Rožmitál a ZŠ Březové Hory. V prvním utkání hráli se ZŠ Rožmitál. Zápas byl velmi vyrovnaný a dramatický až do konce. Soupeře dokázali porazit 2:1 a zajistit si postup do finále. Ve finále narazili na favorita celé soutěže, a to ZŠ Březové Hory. Po velmi napínavém a dramatickém souboji nakonec naše družstvo soupeři podlehlo a prohrálo 6:4 a obsadilo tak v turnaji skvělé 2. místo. Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.
Pavel Hadraba

IMG 20220505 085859 IMG 20220505 082600

IMG 20220505 125207