Aktuality

1. ročník hokejového turnaje

Ve čtvrtek 23. února se uskutečnil historicky první ročník hokejového turnaje základních škol na místním zimním stadionu. Na turnaji se bojovalo celkem ve čtyřech kategoriích: 8.-9. ročník, 6.-7. ročník, 4.-5.  ročník a 3. ročník.
Celý den bylo krásné slunečné počasí a skvělá divácká atmosféra, která naše žáky hnala za vynikajícími výsledky. Všichni žáci podali výkony na hranici svých možností a na ledě nenechali soupeřům nic zadarmo. Díky tomu se nám podařilo získat dvě první místa v kategorii 8.-9. ročník a v kategorii
3. ročníku. Dařilo se nám také ve zbylých kategoriích, ve kterých jsme po velmi těsných a napínavých bitvách obsadili krásné 2. místo

Naši školu reprezentovali:

Ondřej Panuška, Jonáš Marek - 9.B, Lukáš Micka, Jan Černý, Ondřej Schneider - 9.A, Petr Knejzlík, Štěpán Kvapil, Lukáš Pavrovský - 8.C, Lukáš Novák - 8.A, Filip Šantora - 7.B,
Antonín Panuška, Dominik Romba, Mikuláš Balšán, Václav Holý - 6.B, Vojtěch Melša, Adam Čanda, Matyáš Durdil, Michal Ciboch - 5.C, Matouš Pecka, Samuel Benka - 4.A, Vojtěch Petroušek, Karolína Hašplová, Stella Kocmanová, Jan Švehla - 3.B, Vít Novák - 2.B

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a blahopřejeme k výborným výsledkům.

Petr Hlinka